KEMP RÁJENKA – CZECH REPUBLIC

Pohořelice 115 

763 61, Pohořelice

Česká republika

Website:

Rájenka – Rájenka (rajenka.cz)

informace a Mapka areálu

Zde je Festivalová mapka a vysvětlivky, které si prosím poctivě přečtěte.

Přijíždět na festival se dá od čtvrtka 17.8.2023 od 17:00 a odjet se musí nejpozději v pondělí v podvečer!

Žlutá cesta je free parking (zadarmo) s parkováním po jedné straně, kde musí být zachován průjezd pro náklaďák či traktor. Pokud nelze zaparkovat v linii parkování na jedné straně, může začít linie na straně druhé. Auta, která budou parkovat naproti linii parkujících aut na druhé straně cesty a sníží tím průjezdnost cesty budou pokutována.

Černá cesta je státní silnice, a zde je zákaz stání. Je zde možnost krátkého zastavení k vyložení věcí (stanu, kempování) před odbočkou do areálu maximálně do 15 minut potom odjezd na free parking cestu. Zákaz stání na této silnici bude v případě nerespektování zákazu stání řešen Policií, která bude průběžně tuto silnici hlídat.

Kemp 1 je kemp ve kterém se dají postavit stany zadarmo pro lidi parkující na free parkingu. Místo pro stany je určené až za potokem v lese kde budete mít stín i přes den. Kdo chce zde parkovat s autem, dodávkou či camperem v tomto kempu tak poplatek je 500 Kč za automobil. Tento kemp je vzdálen 5 minut chůze od festivalu a budou zde toalety a malý bar se základním občerstvením a jídlem. V průběhu festivalu není dovoleno z kempů 1 a 2 vyjíždět mezi pátek večer až neděle dopoledne. Pokud chcete v kempech být na kratší dobu, oznamte to při najíždění ať zaparkujete poblíž výjezdu. Komunikujte a poslouchejte prosím pokyny pořadatelů.

Na přístupové cestě do areálu směrem od hlavní silnice je zákaz zastavení všech aut s výjimkou fronty vjezdu do kempu 1.

Kemp 2 je klidová VIP zóna u rybníku, pro campery, rodiny s dětmi a možností koupání. Cena za auto dodávku či camper je 700 kč, stany jsou zde zdarma.

Prosím dodržujte pokyny pořadatelů, a neparkujte na místech kde se to nesmí, jinak tím ohrožujete konání dalšího ročníku. Na místě kde budete kempovat udržujte prosím pořádek a při odjezdu si ukliďte kolem sebe vše včetně nedopalků cigaret a to hlavně na free parkingu, který je pronajatý od obce a podmínkou je perfektní úklid. Na free parkingu si prosím odvezte svůj odpad domů, přesně podle hesla, co si přivezeš, musíš zvládnout i odvést, děkujeme za sebe i za Přírodu.

vlakové spoje na Breakfest